ALPASLAN ÖZTÜRK’TEN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI
Göztepeli Alpaslan Öztürk, TRT Spor’a verdiği röportajda hayalinin büyük takımlarda ve Avrupa’da oynamak olduğunu söyledi. Koronavirüs nedeniyle evinden canlı yayına bağlanan 26 yaşındaki futbolcu, evde geçen günlerini ve ileriye dönük hedefleriyle ilgili konuştu.

Alpaslan, Milli Takım ile ilgili sorulan soruya, “Milli Takım’a girmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ve gireceğime de inanıyorum” şeklinde cevap verdi.

Göztepe’nin defans oyuncusu kulüp bazında da hedefini açıkladı. Takımıyla 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Alpaslan, “Genç bir Türk futbolcusu olarak hedeflerim arasında daha ileriye dönük Avrupa var. Büyük takımlarda oynamak isterim, tabi Göztepe de büyük bir takım ancak ailem ve çocuklarım İstanbul’da yaşıyor, bütün düzenim orada, o yüzden İstanbul takımları da olabilir ama öncelik Avrupa” sözlerini sarf etti.

FENERBAHÇE’DEN TEKLİF

Fenerbahçe’den de teklif aldığı hatırlatılan defans oyuncusu, “İki tarafın da mutlu olabileceği bir noktada birleşilirse neden olmasın! Ben Göztepe’yi deyüzüstü bırakmak istemem. Onların da mutlu olacağı şekilde gerçekleşirse güzel olur” ifadelerini kullandı.

ALPASLAN ÖZTÜRK’TEN FENERBAHÇE AÇIKLAMASI


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d bloggers like this: