BETPAS302.COM – ABDULLAH AVCI: ‘ÇOK SAĞLIKLI DEĞİL’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, UEFA Avrupa Ligi’nde Braga ile oynayacakları maçın öncesinde açıklamalarda bulundu.

Birçok ilginç ötesi oyuncu kullandıklarını söyleyen Avcı, “Tedavide olan oyuncular var, antrenman öncesi ve yapar yapmaznda yarın ile ilgili alacağım bilgiler var. Yarın 1-2 oyuncu ile ilgili, pazar gününü daha sonra düşüneceğiz. 10 tane resmi müsabaka oynadık, 21 tane oyuncu 11’de başlamış, bu çok sağlıklı değil. 4. sağ beki kullanacağız değişik mevkiilerden. Burada olan oyuncu grubu, ne olursa olsun en iyisini yapmak isteyecektir” dedi.

Braga’yı değerlendiren teknik adam, “Braga Şampiyonlar Ligi de oynamış, oyun organizasyonları olan bir takım. Daha evvel de karşılaştım. Savunma ve hücum özellikleri var, çözüm noktaları var.” ifadelerini kullandı.

“OLUMLU DEĞİŞİKLİKLER OLACAK”Yönetim değişikliğine değinen deneyimli hoca, “Kulüpte bir değişim oldu. Yarından itibaren kulüpteki değişimle beraber olumlu yansımaların olduğunu düşünüyoruz. Oyuncu grubunun da, bizim de olumlu anlamda değişeceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Enzo Roco’nun 11’de olacağı bilgisini paylaşan antrenör, “Roco sezon başından itibaren 2,5 sakatlık geçirdi. 2 tane yarım hazırlık maçı oynamıştı. Şu anda fiziksel durumu iyi, sakatlığı yok, yarın bizimle beraber ilk 11’de başlayacak” dedi.

“REBOCHO KARAKTERLİ BİR OYUNCU”

Fazla şans bulamayan Rebocho’nun durumu sorulan Avcı, “Rebocho iyi bir profesyonel, son derece iyi çalışıyor. Elimizde kişilikli, hazır, karakterli bir oyuncu var. Onunla olmaktan oldukça memnunum ama Braga maçında sağda mı, solda mı olur, onu bilmiyorum” cevabını verdi.


betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

1 Response

  1. Badou says:

    Betpas326.com yatıracağız. Bununla ilgili bir karara varacağız” ifadelerini kullandı. “Transfer dönemini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *