BETPAS303.COM – ALTINORDU İLE MEB ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Yetenekli sporcuların antrenmanlara düzenli şekilde katılımlarını sağlamak, eş zamanlı olarak eğitimlerini eksiksiz şekilde organize etmek amacıyla Selçuk Milli Eğitim Müdürlüğü ile Altınordu Kulübü arasında sportif iş birliği protokolü imzalandı.

Selçuk Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen imza töreninde konuşan Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a şükranlarını sunduğunu kaydetti.

Bugünü tam 12 yıldır hayal ettiğini bildiren Özkan, şöyle konuştu:“Çok mutluyum. Futbolculuk mesleğini seçmiş çocuklarımızın okul ve futbolu birlikte yürütmesini sağlayacak bu çalışma, sayın bakanımızın eseridir. Kendisine bu toprakların çocukları adına teşekkür ediyoruz. İnanın bu çocukların Avrupalı meslektaşlarından hiçbir farkı yok. Yeter ki onlara doğru ortamı hazırlayalım.”

Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci de kendisinin de futbolla iç içe olduğunu belirterek, “Çocuklarımızı bir yandan geleceğe hazırlarken onların sportif gelişimlerini de sağlamak en önemli görevimiz. Altınordu ile yapılan sportif iş birliği protokolü, bu görevin ruhuna çok uygun bir adımdır.” dedi.

Protokolle genç futbolcuların hem okul derslerinin hem de futbol derslerinin aksatılmadan devam ettirilmesi planlanıyor.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

3 Responses

  1. Beşiktaş says:

    Betonbet1.com görüştük.” “Aradan geçen sürede, Getir’e yaşlı vatandaşlarımıza da yardım yapmak

  2. piyangosu! says:

    Betpas328.com düştü. 6 numarayı giren sarışın bir çoçuk vardı ‘Hocam sizinle

  3. ve says:

    Betpas333.com edilen 29 yaşındaki Brezilyalı golcü Rogerio Thuram ise süre aldığı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *