BETPAS303.COM – BAŞAKŞEHİR’İN RAKİBİ WOLFSBERGER’DEN ÇARPICI ‘ASKER SELAMI’ AÇIKLAMASI!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

UEFA Avrupa Ligi J Grubu’nda bu akşam temsilcimiz Medipol Başakşehir’e konuk olacak Avusturya ekibi Wolfsberger’in başkanı Dietmar Riegler’den ‘asker selamıyla ilgili’ Türkiye’ye destek geldi.

ASKER SELAMINA DESTEK

Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlerimize moral ve destek olmak için milli maçlarda asker selamı veren futbolcularımıza yönelik saldırıları ve yasakları doğru bulmayan Riegler, ‘Bizim takımımızda bir Türk olsa ve bunu yapsaydı ona saygı duyardık’ dedi.

İşte Avusturya ekibi adına yapılan o açıklama:

“Bizim ülkemiz Avusturya’nın da tarihi çok önem arz edendir ve askerlik makamı tarih boyunca bizim de saygı duyduğumuz bir kavramdır. Türkiye’de bunun anlamı tam olarak nedir bilmiyorum ama eğer Wolfsberger’de bir Türk oyuncu böyle bir şey yapmak istese biz hem kulüp hem toplum olarak saygı duyar ve tolere ederdik.”Rıdvan Dilmen’den G.Saray’a transfer önerisi! Sürpriz…

“BAŞAKŞEHİR TEHLİKELİ BİR EKİP”

“Başakşehir, çok iyi bir takım. Onlara karşı dikkatli olmak zorundayız. Biz Avusturya’da küçük bir kasabanın takımıyız. Plan, program ve bütçemize bağlı kalarak buraya kadar geldik. Zor olacak ama takımımızın en iyisini yapacağını düşünüyorum. İyi mücadele etmek zorundayız.”

“TÜRKİYE’DE ÖNEMLİ YILDIZLAR VAR, ORGILL’İ GERİ İSTİYORUM”

“Türk futbolunu iyi biliyorum. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi güçlü takımlar var. Lig’de önem arz eden yıldızlar oynuyor. Benim gözüm yükseklerde değil. Geçen sezon Ankaragücü’ne verdiğimiz Orgill’i takımımda görsem yeterli. Onu geri istiyorum.


betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

3 Responses

  1. hayalini says:

    Betpas325.com ülkemizde de görülen ‘koronavirüs’ için önlemler giderek artarken, liglerde oynanacak

  2. THY says:

    Betpas326.com Avrupa’yı hedeflemediniz? – Özel hayatımın yanlışları. Bu benim pişmanlıklarımdan birisi.

  3. transfer says:

    Betpas333.com itibaren sahasında oynadığı 11 karşılaşmada ise 1 galibiyet ile 5’er

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *