BETPAS303.COM – DRAYMOND, DURANT’E ÇIKIŞTIĞI İÇİN HATALI OLDUĞUNU KABUL ETTİ!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Golden State Warriors Draymond Green, geçtiğimiz sene eski takım arkadaşı Kevin Durant’e yanlış davrandığını kabul ettiğini söyledi.

Geçtiğimiz sezonun başlarında LA Clippers’a karşı alınan bir mağlubiyetten sonra, Staples Center’ın soyunma odasında Draymond Green ve Kevin Durant arasında geçen tartışmanın üstünden neredeyse bir yıl geçti.

Draymond’ın, tartışmada, KD’ye “Sana ihtiyacımız yok, sensiz de kazandık, sen bir korkaksın, her zaman öyleydin” gibi ağır ve kırıcı laflar kullandığı, bu olaydan sonra Durant’in takım arkadaşlarından izole bir şekilde vakit geçirdiği söylenmişti.

Green, eski takım arkadaşı ile arayı düzeltmek için çok vakit geçmeden özür dilemişti, ancak geçmişe baktığında, aklının bir köşesinde halen kendisine yaptığı şeyin yanlış olduğunu düşündüğünü söyledi.

“KARDEŞİMİ KIRMIŞTIM, NE YAPABİLİRDİM…”

Draymond ve Warriors genel menajeri Bob Myers, ESPN’den Adrian Wojnarowski’nin The Woj Pod isimli podcastinde bu konuyu şöyle konuştular:

Myers: “Bu konuyla ilgili şu an ne noktadasın?”

Green: “Bilmiyorum bile.”

“Sadece yanıldığımı kabul etmek zorunda kaldım. Ve bir zamanlar inatçılığımı yenmeyi başararak hatalı olduğumu kabul edip, önüme bakabildim. Onun güvenini kaybetmiştim. Nasıl geri kazanabilirim diye düşündüm. Bir şampiyonluk ya da maç kazanma sebebiyle değil. Ben bu adamı gerçekten seviyordum, tıpkı kardeşimmiş gibi. Bu yüzden, ilişkimizde sırada ne olacağını bilmemek beni daha da rahatsız etmişti.”“Bob ve [başantrenör Steve Kerr], ben uzaklaştırma almadan önce bana ‘Kevin’den özür dilemem gerektiğini’ söylemişlerdi. ‘Hayır’ dedim. ‘Sırf siz dediniz diye özür dilemem. Bunu yapmam’. Yapmadım da. Olayı içimde iyice sindirene kadar ondan hiç özür dilememiştim, bazı maçlarda takımın akışında bozukluk olduğu için değil. Ama kardeşimin suratında hiç görmediğim bir ifade görmüştüm. Kırılmıştı. Bunu nasıl düzeltebilirdim? Ve bu beni her şeyden daha çok rahatsız etti.”

“BİZDEN BİRİ OLMADIĞINI SÖYLEMESİ, KIZDIRDI”

WSJ dergisi ile yaptığı bir röportaj sırasında Durant, Warriors’taki görev süresinde hiçbir zaman grubun bir parçası gibi hissetmediğini söylemişti. Draymond, KD’nin bu ifadesine çok incindiğini ve kızdığını şöyle dile getirdi:

“Beni en çok rahatsız eden şey, Kevin’in kızması, insanların hatalı olduğumu söylemesi, o maçı kaybetmiş olmamız veya kesinlikle Kevin’ın ayrılmaya karar vermesi değildi. Beni en çok rahatsız eden, Kevin’in medyada ya da başka yerlerde konuştuğunda, takımın ‘Bir parçası olmadığını’ söylemesiydi. Ya da bizden ilginç ötesi olduğunu söylemesi. Hayır, bizden biriydi ve bu beni kızdırmıştı.”


betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

3 Responses

  1. Stadyumu'nda says:

    Betonbet1.com maçlarda Ali Palabıyık ve Cüneyt Çakır 16 ‘şar maçta görev

  2. Radomir says:

    Betpas330.com kapanmıştır. İkinci bir karar alınana kadar mağazalarımız, toplum sağlığı nedeniyle

  3. 26 says:

    Betpas336.com ve sarı-kırmızılıların sembolüne ilham oldu.Galatasaray ile altı İstanbul Ligi şampiyonluğu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *