BETPAS303.COM – GİANNİS: ‘HAYATIMDA BU KELİMELERİ KULLANMIŞLIĞIM YOK’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Giannis Antetokounmpo, Harvard İşletme Okulu’ndaki Milwaukee Bucks’la ilgili bir projede laflarının yanlış aktarıldığını söyledi.

Antetokounmpo’nun, “Milwaukee’nin olması gerekenden daha iyi performans gösterememesi halinde, takımla tekrar imza atmanın zor olduğunu” söylediği iddia edilmişti.

Greek Freak, serbest oyuncu dönemini tartışmak için hiç bir isteği olmadığını ekledi:

“Dediğim gibi, çıkacak çok hikaye olacak. Herkes bu zamanlamanın ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bir sürü hikayeyle gelecekler. Kız arkadaşım Mariah bana dün sordu, ‘Bunu gerçekten söyledin mi?’ diye. Ben de ‘Son cümleyi okusana, hayatımda bu kelimeleri kullanmadım’ dedim. Ama bunun hakkında konuşmayacağım. Sadece bu sezona odaklanacağım ve geçmişte dediğim gibi, bu saygısızlık.”“Sonuna kadar oynama hedefimiz var ve bu sezon serbest oyuncu dönemim hakkında hiç konuşmayacağım, takım arkadaşlarımı rahatsız etmeyeceğim. Dikkat benim üzerimde değil, bu takımda ve kazanmak için ne yapmamız gerekiyorsa onda olacak.”

“BUNLARA HİÇ TAKILMAYACAĞIM”

Antetokounmpo’dan, hangi kelimeleri söylemediğini açıklaması istendi. Başlangıçta konuya geri dönmek istemedi, ancak daha fazla açıklama getirdi:

“Dediğim gibi, son – alıntı olarak adlandırılan, paragraf – benim kullanmadığım kelimeler. Hayatımda hiç kullanmadığım ‘olması gerekenden kötü performans’ gibi ifadeler, karar vermek falan. Dediğim gibi, bunun hakkında konuşmayacağım. Şunu bunu dediğime dair hikayeler olacak. Ama hiç bunlara takılmayacağım.”


betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

3 Responses

  1. Trabzonspor says:

    Betonbet1.com hakem Balıkesirspor lehine penaltı kararı verdi. Kazanılan penaltıda topun başına

  2. futbolculara says:

    Betpas330.com olsa da bununla başa çıkmak ve kurallara uymak zorundayız. Ben

  3. | says:

    Betpas336.com kabul etmiş ilk oyuncusun” diye yanıt verdiği ortaya çıktı. Necip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *