BETPAS307.COM – KANSER TEDAVİSİ GÖREN MİHAJLOVİC: ‘AĞLAMAKTAN YORULDUM’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

5 aydır kanser tedavisi gören Bologna Teknik Direktörü Sinisa Mihajlovic, basın toplantısında hastalığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Zorlu bir süreç yaşadığını vurgulayan Sırp hoca, “Herkese teşekkür etmek istiyorum. Durumuma saygı gösteren insanlara teşekkürler. Etrafımda çok fazla insan olmaması gerekiyordu bir süredir. Tedavimde yer alan tüm doktorlara da teşekkürler. Sadece bu hastalığı yaşayanlar ne kadar zor olduğunu bilir. Yardım olmasaydı, asla bu yolculupa çıkamazdım. Şu anda iyi bir yoldayım” diye konuştu.Kendisine destek veren kişiler olduğunu vurgulayan 50 yaşındaki hoca, “Beni koruyan melekler oldu bu yolda, mental olarak beni geliştirdiler. Onlar olmasaydı hiçbir şey yapamazdım. Hayatımın kalanında onlara minnettar olacağım. Hepsini tek tek söyleyemediğim için üzgünüm çünkü artık ağlamaktan yoruldum” ifadelerini kullandı.

Sabırlı olması gerektiğinin altını çizen Mihajlovic, “Bu adi hastalığı yenmek için sabır gerekiyor. Ben hiçbir zaman kahraman gibi hissetmedim, sıradan bir adamım. Eskiden sabır benim en güçlü özelliğim değildi, artık benim için bir hediye” dedi.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

3 Responses

  1. derbi says:

    Betpas325.com cevabını verdi. Çebi ayrıca; “Sayın Göksel Gümüşdağ’a teşekkür ediyoruz. Birlik

  2. verildi, says:

    Betonbet1.com iyi şekilde bitiririz ama Fenerbahçe ile benim hiçbir görüşmem olmadı,

  3. Adil says:

    Betpas326.com durumun ortadan kalktığını aktaran Engin Fırat, “Anahtar kelime birliktelik. Tarihlerinde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *