BETPAS307.COM – MANCHESTER UNİTED HEDEFE KİLİTLENDİ: 3 YILDIZ!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Manchester United Menajeri Ole Gunnar Solskjaer, ocak transfer dönemi öncesi kulübün politikalarıyla ilgili konuştu.

“Kadronun haziran, temmuz aylarında nasıl olacağıyla ilgili aklımızdaki fotoğraf çok net” diyerek sözlerine başlayan Ole Gunnar Solskjaer, “Umarım, istediğimiz transferleri en kısa sürede gerçekleştirebiliriz. Yaz transfer döneminde Harry Maguire geldi, Romelu Lukaku gitti ama işin doğrusu biraz geç kalındı.” dedi.

Norveçli menajer, “Şimdi, transfer için yönetimle birlikte belirlediğimiz net bir plan var.” ifadelerini kullandı.

“ADIM ADIM BAŞARIYA YÜRÜYORUZ”Eleştirilen futbollarıyla ilgili gelen soruya ise Solskjaer, “Ara ara buluştuğumuz taraftarlar, yapmak istediğimiz şeyleri anlıyorlar. Sürekli takımı geliştirmeyi deniyoruz. Perde arkasında yaşadığımız birçok olay var. Oyunculara, bu kulübün kültürünü aşılama yolunda çok önemli adımlar attık. Başarının anahtarını başkalarına söyleyecek değilim ama benim de bir formülüm var. Bazı kulüplerde başarı için sabır vardır, bazılarında ise yoktur. Manchester United için belirlediğimiz bir plan var. Umarım, en kısa sürede ve hızla başarılar elde etmeye başlarız. Fakat, şunu söyleyebilirim ki başarıya doğru emin adımlarla ilerliyoruz.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

MANU’NUN ALIŞVERİŞ LİSTESİ

İngiliz basınında yer alan haberlere göre; Manchester United, ocak ayı için Dortmund’dan Jadon Sancho, Salzburg’tan Erling Braut Haaland ve Leicester City’den James Maddison’ı transfer listesine aldı.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

2 Responses

  1. ilgili says:

    Betpas325.com faaliyetlerinin bir sonraki duyuruya kadar askıya alındığı ifade edildi. Katalan

  2. çalışmalara says:

    Betpas330.com el sıkışıldı. Ancak resmi açıklamanın yapılması biraz daha zaman alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *