BETPAS310.COM – MANCHESTER CİTY, PEP’İN YERİNE MENAJER BAKIYOR!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Pep Guardiola’nın, Manchester City ile Mayıs 2019’da imzaladığı kontratta ayrılma opsiyonu olduğu ortaya çıktı.

The Times’ta Matt Lawton imzasıyla çıkan habere göre; Pep Guardiola, 2021’e kadar imzaladığı sözleşmeye özel bir talep üzerine 1 yıl önce iki taraftan birinin isteğiyle fesh etme hakkı koydurdu. Şu ana kadar iki taraftan da fesihe dair bir talep gelmedi ancak Manchester City tarafı, yeni teknik direktör için arayışlara başladı.

PEP SONRASI DÖNEM İÇİN İKİ İSİM

Manchester City yönetiminin Tottenham’daki görevinden alınan Mauricio Pochettino ve Leicester City’i ligde ikinci sıraya kadar yükselten Brendan Rodgers’ı Pep Guardiola sonrası dönem için düğündüğü vurgulandı.Manchester City’nin bu sezon Liverpool’un çok gerisinde kalması ve ikinci sıraya bile uzak olması nedeniyle 48 yaşındaki Pep Guardiola’nın görevini bırakma kararı alabileceği vurgulandı.

TEK ENGEL, ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASI

Ayrılığın önündeki tek engel olarak ise Manchester City’nin bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanması olarak gösterildi.

Pep Guardiola, kasım ayı içerisinde kendisine yöneltilen Manchester City’de kalıp kalmayacağıyla ilgili soruya, “Uzatma fikrine açığım evet. Ancak, bu kulübün ne kadar istediğiyle alakalı. Oyuncularımı, oyuncularımın reaksiyonunu, her şeyi görmeliyim. Devam etme kararı, sadece bana bağlı değil. Oyuncuların, kulübün, birçok şeyin buna nasıl bakacağını görmem gerekiyor.” cevabını vermişti.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

2 Responses

  1. Trabzonspor says:

    Betpas326.com bir röportaj verirken samimi açıklamalarda bulundu. Kariyerine Brezilya’nın köklü kulüplerinden

  2. idman says:

    Betpas330.com bu sezon 10 gol+4 asist üretirken, Emre Kılınç ise 8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *