betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasGALATASARAY İÇİN TREZEGUET İDDİASI HABERİNİN DETAYIFransız basınından, Galatasaray için 2 transfer iddiası geldi. Sarı-kırmızılıların yaz transfer döneminde Aston Villa forması giyen eski Kasımpaşalı Trezeguet’i kadrosuna katmak istediği belirtildi.

Trezegeuet’nin transferinin, Sofiane Feghouli ile yolların ayrılmasına bağlı olduğu ifade edildi. 25 yaşındaki Trezeguet için Beşiktaş’ın da devrede olduğu ama bu transferde şu an için Galatasaray’ın daha avantajlı olduğu bilgisi de verildi.

Seri ve Lemina satış listesinde iddiası

Sarı-kırmızılılar ile ilgili transfer iddialarından bir diğeri de Jean Michael Seri ve Mario Lemina ile ilgili.

Fransız basını, Seri ve Lemina’nın kulüpleri Fulham ve Southampton’ın iki oyuncuyu da bonservisleri ile satmayı düşündüğünü okurlarına duyurdu.

Kaynak: TRT SPOR
 

Supertotobet0365.com

www.betpas329.com önerdiğimiz önemli bir sitedir.

GALATASARAY İÇİN TREZEGUET İDDİASI HABERİNİN DETAYI


3 Comments on GALATASARAY İÇİN TREZEGUET İDDİASI HABERİNİN DETAYI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*