betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasJORDAN’IN TAKIM ARKADAŞI OLMAK NASIL BİR ŞEYDİ? KERR ANLATTI!Golden State Warriors koçu Steve Kerr, Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan ile birlikte oynamanın nasıl bir şey olduğunu söyledi.

Kerr, Jordan’ın rekabet gücünden ve zorlu doğasından bahsetti:

“Takım arkadaşıyken hiç kimseden hissetmediğim bir baskı vardı. Harika bir testti. Her gün bir adım öne çıkıp rekabet etmek ve performans göstermek zorundaydın.”

Kerr ayrıca, takım arkadaşlarını zorlama ve onları yeni zirvelere taşıma arzusundan dolayı Jordan’ı “dahi” olarak tanımladı:

“Her zaman ekibimiz için her gün o çıtayı, rekabet düzeyini ve performansını yükseltmenin Michael’ın dehasının bir parçası olduğunu hissettim. Kimse geride kalmak istemedi. Herkesi sürekli ileri itti.”

Jordan’ın acımasız kişiliği, 1990’larda sekiz yılda Bulls’u altı şampiyonluğa itmeye yardımcı oldu. Kerr ve Jordan’ın, antrenman sırasında bir kavgaya tutuştuğu da biliniyor.

JORDAN’IN TAKIM ARKADAŞI OLMAK NASIL BİR ŞEYDİ? KERR ANLATTI!


2 Comments on JORDAN’IN TAKIM ARKADAŞI OLMAK NASIL BİR ŞEYDİ? KERR ANLATTI!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*