betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasSERDAR GÜRLER İÇİN TRABZONSPOR İDDİASIGöztepe ile kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Serdar Gürler’e Trabzonspor talip oldu.

Bordo-Mavililer’in eski oyuncusu için nabız yokladığı belirtildi. Bonservisi İspanya’nın Huesca takımında olan 28 yaşındaki kanat, bu sezon çıktığı 22 lig karşılaşmasında 6 gol 5 asistlik performans sergiledi.

Göztepe de başarılı oyuncunun tapusunu almak için İspanyollar ile pazarlıklara başladı. Trabzonspor’un da Serdar Gürler için Huesca’nın kapısını çalacağı ortaya çıktı.

SERDAR GÜRLER İÇİN TRABZONSPOR İDDİASI


3 Comments on SERDAR GÜRLER İÇİN TRABZONSPOR İDDİASI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*