TFF’DEN ÖNEMLİ AÇKLAMA! ETİK KURULU…betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye Futbol Fedrasyonu (TFF), Etik Kurulu Talimatı’nda yapılan değişikliklere ilişkin resmi internet sitesinden şu açıklamayı yayınladı:

Etik Kurulu Talimatı’nın 12. Maddesinde yapılan değişiklik 21 Şubat 2020 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yayınlanarak yürürlüğe girmiş ve kamuoyuna duyurulmuştur.

Söz konusu değişiklikle, Futbol Disiplin Talimatı kapsamında değerlendirilmeyen olaylar, basın ve yayın organları ile sosyal medyada etik davranış ilkelerine aykırı beyan ve açıklamalarda bulunan futbol camiasındaki kişiler disiplin müfettişleri tarafından Etik Kuruluna sevk edilecektir.

Bu madde kapsamında yapılan sevkler hakkında TFF internet sitesinden kamuoyu bilgilendirilecek ve Etik Kurulu tarafından ilgilisine 3 gün içinde cevaplandırılmak üzere savunma istem yazısı gönderilecektir.Kurul tarafından ihlalin gerçekleşmesine karar verilmesi halinde; ihlalin niteliğine göre uyarma, kınama, huzurda kınama, yazılı ya da görsel medya aracılığı ile kınama veya ihlalin toplumdaki olumsuz etkilerini gidermeye yönelik olarak kişinin konferans vermesi veya sporcularla ilgili organizasyonlara katılması gibi sportif ve eğitici yaptırımlar uygulanabilecektir.

Taraflar, Kurul kararının kendilerine bildirilmesinden itibaren 7 gün içinde Tahkim Kurulu nezdinde itiraz edebilir. Süresi içinde itiraz edilmemesi veya itirazın reddedilmesi halinde karar kesinleşir. Kararlar kesinleştikten sonra TFF’nin internet sitesi aracılığıyla kamuoyuna duyurulacaktır.

TFF’den flaş hamle! Gelecek sezon Katar’da… Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Ziraat Türkiye Kupası’nda gelecek sezon oynanacak final müsabakasının Katar’a oynanması için başvuru yaptı. Anlaşmanın sağlanması halinde, final maçına çıkacak iki takımın kasalarına 1’er milyon doların gireceği belirtiliyor. haberin devamı

Restbet354.com

betpas giriş adresi yeniden değişti.

betpas kayıt

betpas kayıt önerdiğimiz güvenilir bir canlı bahis oynama sitesidir.

You may also like...

5 Responses

 1. “Bize says:

  Betpas325.com maçta sadece 3 puan toplayan sarı-lacivertliler, sezona Mustafa Reşit Akçay

 2. United says:

  Betpas325.com Özeren’in pozisyonunda hakem Hatayspor lehine penaltı kararı verdi. Topun başına

 3. var'' says:

  Betpas326.com dayanışma içinde gerçekleştirmemiz” dedi. Domínguez, aynı zamanda, Güney Amerika’da futbolun

 4. euro... says:

  Betpas329.com 74 Milyon 350 Bin Euro olan değeri 81 Milyon 450

 5. var says:

  Betpas330.com yüksek kalitede.” dedi.Dünya genelindeki koronavirüs salgınının Türkiye’de etkisinin az olması

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *