betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpas betpasTHİBODEAU, ÖNÜMÜZDEKİ SEZON NBA’DE İŞ BULACAĞINDAN EMİN
Eski NBA koçu Tom Thibodeau’nun, gelecek sezon bir koçluk işi bulacağından emin olduğu söylendi.

Minnesota Timberwolves, 2016-17 NBA sezonundan önce eski Chicago Bulls başantrenörü Thibodeau’nun hem başantrenör hem de üst yöneticisi olacağını duyurduklarında cesur bir karar vermişti.

Ancak Thibodeau, Jimmy Butler’ın katıldığı acı bir destanla çevrelenecek bir takıma başkanlık etmişti. Sonunda, Thibs 2018-19 sezonunun 40. maçında gönderilmişti.

New York Daily News’dan Stefan Bondy’ye göre, bu yılı oyundan uzak geçirmiş olmasına rağmen, Thibodeau gelecek sezon NBA koçluğu işine başlamak için güçlü bir aday olacağını düşünüyor:

“Thibodeau, gelecek sezon bir iş bulacağından emin ve hatta kaynaklara göre en iyi fırsatı seçme konusunda ligden tavsiye istiyor. Knicks, Nets ve Rockets’ın, koçluk pozisyonu müsait olacak en yüksek profilli üç takım olması bekleniyor. Pelicans, Bulls ve Hawks’ta da gözünüz olsun. Gregg Popovich’in San Antonio’ya bir sezon için daha geri dönüp dönmediğine dair büyük bir soru da var. Thibodeau’ya tavsiyemiz, eğer bir iş bulursa, yanına bağlantı kurabilecek ve genç oyuncularla arasında köprü görevi görebilecek birkaç asistan koç alması.”

New York’a taşınmak Thibodeau’nun imkanları arasında olabilir, ancak Knicks’in Mike Miller’a tam zamanlı başantrenörü olma şansı vermesi de mümkün.

THİBODEAU, ÖNÜMÜZDEKİ SEZON NBA’DE İŞ BULACAĞINDAN EMİN


2 Comments on THİBODEAU, ÖNÜMÜZDEKİ SEZON NBA’DE İŞ BULACAĞINDAN EMİN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*